Tymiánová 1/567, 103 00, Praha 10 info@cistirnakobercu.cz +420 775 26 85 15

ČIŠTĚNÍ NA MÍSTĚ


Čištění koberců a čalounění se provádí pomocí extraktoru Kärcher Puzzi Professional 10/1.

Při praní s odsáváním se na čištěnou plochu nastříká v jedné pracovní operaci voda s čistícím prostředkem a ihned zase odsaje. Uvolňování a odstraňování nečistot probíhá v jednom pracovním kroku a díky nepatrné zbytkové vlhkosti je možné po podlaze opět brzy chodit.

Pro silná znečištění, lze jako první krok čištění využít funkce separátního nanesení čisticího prostředku pro zvýšení jeho působení a v druhém kroku se koberec opláchne čistou vodou.

Rovněž lze využít profesionální mycí hlavu PW 10 s kartáčem poháněným motorem, která zvyšuje výkon stroje o třetinu.

ČISTÍRNA KOBERCŮ


Čištění koberců se provádí výkonným profesionálním strojem Kärcher s integrovaným kontinuálním systémem zásobování energií, vodou a čistících prostředků.

Z každého koberce se nejdříve odstraní suché nečistoty pomocí mechanického vyklepání a poté následuje předpírka koberce za účelem eliminace skvrn a předčištění více exponovaných částí koberce. Následuje strojové čištění pomocí výkonného zařízení fy. Kärcher, v jehož závěru se koberec tlakově opláchne čistou vodou, zbaví se přebytečné vlhkosti a zavěšený se vysuší proudem teplého vzduchu. V závěrečné fázi je koberec podroben kontrole, vykartáčován a zabalen. Dle požadavků zákazníka je koberec ještě v průběhu čištění ošetřován příslušnými přípravky, a to v závislosti na použitém přípravku a druhu ošetření (impregnace, odstranění zápachu apod.).

PŮJČOVNA STROJŮ


Půjčovna strojů na čištění koberců

V současné době lze zapůjčit stroje Karcher Puzzi Professional 10/1nebo Puzzi 100 Super, a to na adrese P 10, Tymiánová 1, Praha 9, Cerný most nebo je možné stroje dovézt na libovolnou adresu v Praze. Po dohodě lze stroje vyzvednout i na jiném místě v Praze.

PRAVIDELNÝ ÚKLID


Pravidelný úklid kancelářských a provozních prostor

Úklidové práce jsou zajišťovány zkušenými pracovníky na profesionální úrovni pomocí profesionální techniky již od roku 1989. K nejznámějším zákazníkům patří např. Ateliéry a dílny Národního divadla v Praze, Obchodní dům HASSO, Sepos a další.

Ceny úklidových prací jsou individuální a závisí na rozloze uklízených ploch a dalších požadavcích odběratele (např. frekvence a rozsah úklidových prací).

Kontakty


Tymiánová 1/567, 103 00,
Praha 10
info@cistirnakobercu.cz
mobil: 775 26 85 15, tel. večer: 267 713 039